NAŠE MENU LETENEK A DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Na Balónovém zámku prožijete vždy unikátní atmosféru spojenou s neopakovatelným místem startu a podpořenou týmem parádních lidiček, kteří mají létání ve svém DNA. Chcete letět sami dva, se skupinou přátel nebo společně s ostatními pasažéry? Stačí si jen vybrat.

Všechny naše lety můžete koupit i jako DÁRKOVÝ POUKAZ s platností až 2 roky.

Nejoblíbenější

Let balónem od zámku

Odstartujte balónový let nad krásnou Vysočinou ze zámecké louky.

od 4 500 Kč za osobu

To mě zajímá

Nejromantičtější

Pobyt na zámku Romantik

Přijeďte si se svojí polovičkou odpočinout, načerpat novou energii a získat úplně nový pohled na svět: pohled z výšky. Jen vy dva (a pilot).

20 700 Kč

To mě zajímá

Let balónem Romantik (od zámku)

Jen vy dva (a pilot) se vznesete do výšin nad střechy zámku a dál po větru.

15 900 Kč

To mě zajímá

Let balónem Romantik (Vysočina)

Jen vy dva (a pilot :-) se vznesete do výšin nad Vysočinou tam, kde to máte rádi

16 900 Kč

To mě zajímá

Privátní let (od zámku)

Užijete s vašimi přáteli či rodinou soukromý let (do 7 pasažérů) se startem od zámku v Radešíně.

od 18 000 Kč

To mě zajímá

Privátní let (Vysočina)

Užijete si s vašimi přáteli či rodinou soukromý let (do 7 pasažérů) se startem z místa vašeho výběru.

od 19 000 Kč

To mě zajímá

Pobyt na zámku (veřejný let)

Přijeďte pobýt na zámku a proletět se s ostatními pasažéry z louky u nádvoří. Neznáme příjemněji strávený čas.

od 7 600 Kč

To mě zajímá

Pobyt na zámku Privat

Přijeďte si se svými přáteli užít společně strávený čas a proletět se balónem od zámku. V koši mimo vás a pilota už nikdo nebude.

od 27 300 Kč

To mě zajímá

Létající vozíčkář

Jako jedni z mála svezeme v našem speciálním koši se sedačkou i ty, kdo nemohou stát. Pojďme do toho!

od 15 000 Kč

To mě zajímá

Často se nás ptáte:

Let balónem nebo rovnou pobyt na zámku?

Proč vlastně pořádáme pobyty na zámku Radešín spojené s letem balónem? Posunujeme tím zážitek letu balónem úplně na jinou úroveň.

Let balónem nebo rovnou pobyt na zámku?

Jak probíhá vyhlídkový let balónem?

Prozkoumejte, co vlastně let obnáší, třeba se budete méně bát :-)

Jak probíhá vyhlídkový let balónem?

Proč letět právě s námi?

Na tuto otázku musí umět odpovědět každý provozovatel. Tedy i my...

Proč letět právě s námi?

Letem vás bezpečně provede jeden z našich pilotů:

Monika Kubíčková

Hlava veškerého dění na zámku a Instruktorka pilotní školy

Dost možná momentálně nejaktivnější pilotka na Českém nebi, zcela jistě je Monika nejaktivnější instruktorkou. Na její tváři nenajdete nic jiného než úsměv a to i v těch nejvypjatějších situacích.

"Pro veškerou péči o ostatní nebyl čas se nad vlastním motem zamyslet :-)"

Petr Kašpárek

Precizní pilot, zásadový s bezpečnosti vždy na prvním místě, každý krok pečlivě promýšlí. A přitom všem je to velmi příjemný společník nejen do nepohody ale také do balónového koše. A jak dobře létá, tak i dobře řídí cokoliv, co má alespoň 2 kola.

"Líbí se mi pohled na krásnou Vysočinu z balonu, ktery je jako rozhledna plující krajinou. Jsem rád, že můžu tento zážitek sdiíet se svými pasažéry."

Jan Kostrhun

Mladý pilot narozený do jedné z nejstarších a nejzápalenějších balónářských rodin v Česku. U balónů je od malička, proto je i přes svůj mladý věk velmi zkušeným a spolehlivým pilotem. Je také členem reprezentace.

"Na létání mám nejraději pohled na přírodu i města z výšky - z úplně jiné perspektivy. Baví mě různorodost každého letu díky střídajícím se směrům větru. Dělá mi radost nadšení pasažérů, které vidím při každém letu."

Miroslav Boška

Snad neznáme pilota s větším zápalem pro věc. I když relativně nový pilot, svým poctivým přístupem k pilotnímu řemeslu se hladce vyrovná i služebně starším kolegům.

"Leonardo Da Vinci jednou řekl: “Jakmile vyzkoušíte létání, budete navždy chodit po zemi s očima obrácenýma k nebi, protože tam jste byli, a tam se budete vždycky chtít vrátit.” Už vím, co tím myslel!"

Martin Koupa

Spolehlivý rutinér, zkušený pilot, ošlehaný mnoha lety po celém Česku i Slovensku.

"Od mého prvního setkání s balónovým létáním v roce 2006 jsem byl okouzlen tímto jedinečným zážitkem. Balónové létání, i v dnešní moderní době, pro mě zůstává něčím výjimečným a fascinujícím. Přitahuje mě pocit klidu a svobody, který mi toto létání poskytuje a který ve mně zůstává i po letech.

Každý let balónem pro mě představuje dobrodružství a relaxaci, únik od každodenních starostí a radost z toho, že se věnuji tomu, co mě opravdu baví. Balónové létání je pro mě nejen koníčkem, ale i způsobem, jak se vymanit z rutiny a prožít něco neobvyklého."

Petr Pártl

Pilot s mnohaletou praxí, jeden z prvních žáků naší pilotní školy. Hodně cestuje, takže neustále oplývá mnoha historkami. Létání je pro něj zábava o kterou se velmi rád dělí s ostatními. O jeho spolehlivosti, klidu a nadhledu již psát ani nemusíme.

"Při prvním letu, s instruktorem, kdy (se)předváděl, jak létá balón(em) se mi hrozně zalíbil pohled na zem z "balónové výšky". Takový jiný pohled na zem co se neomrzí.. Ukazuji jiným "jiný pohled na svět" a plním si své sny."

Jožka Doležel

Instruktor a examinátor

Nejveselejší člověk v našem týmu. jazykem šermuje se stejnou obratností, jako ovládá stroje lehčí vzduchu. Jeho zkušenost, spolehlivost a vytrvalost jej dovedla až k příčce nejvyšší - tedy examinátorské. Potkat se s Jožkou tak můžete potkat i u zkoušek, kde ale veselí končí...

"Život je složitý a těžký a vesměs stojí za hovno, ale přesto stojí ho za to žít! Letání balonem je úžasná kratochvíle, která se neohledí, neokouká, nezevšední a zároveň ukazuje, jak je člověk malý, protože svět z balonového proutí se mu zdá tak velký a nezkažený. Proto balonem létám, žiju..." 

Zbyňa Možíš

Spolehlivý, klidný, tichý, vtipný příjemný, zkušený. Má vše, co má správný pilot mít. Létá velmi mnoho let, a přesto si každý let užije, protože na létání nemá tolik času, kolik by chtěl...

"Možná jsme cizinci, ale v tomto letu jsme rodina. Když se poprvé potkáme, tak se neznáme. Každý plný očekávání, možná obav, ale připraven prožít dobrodružství. Každý přikládá ruku k dílu, přípravy k letu vrcholí. Společně se vzneseme a prožíváme pocit plavby, plavby v nekonečném oceánu, který se rozlévá nad námi známými i neznámými místy. Plavby, kde se společně poznáváme, více a více. Krásné chvíle utíkají rychle ... je čas přistávat a slavit. Jsme na konci naší cesty země, ohně, větru a vody. Známe se jmény, máme společné vzpomínky. Doufám, že vydrží navždy."