Firemní akce

Zážitkový teambuilding na balónovém zámku

Co ocení každý zaměstnanec, a na co se těší celý rok, jsou bezpochyby teambuildingové akce. Nezapomenutelné chvíle, zábava a poznání kolegů z trochu jiného soudku, než je zažíváte každý den v kanceláři. Image, které jste si před svými kolegy budovali celé roky, je to tam. Ale nebojte, není to tragédie, jako spíš šance být si s ostatními ještě blíž.

STMELENÍ KOLEKTIVU

Spojení firemních akcí s adrenalinovým zážitkem může být ideální nástroj pro stmelení kolektivu díky společnému překonání strachu s podporou těch odvážnějších spolupracovníků. A co víc, u nás na zámku si rozhodně vyčistíte a provětráte hlavu, a to doslova. S balónem se dá snadněji povznést nad běžné mezilidské rozepře, podívat se na problémy z jiného úhlu a získat nadhled, se kterým půjde práce zaručeně líp od ruky. Let balónem rozhodně není jen romantika pro zamilované.

MOŽNOSTI VYŽITÍ

U nás na zámku se snažíme vždy vyjít klientům vstříc a splnit každé jejich přání, pokud je to v našich možnostech a silách, takže variant pro realizaci Vašeho teambuildingu na míru se nabízí několik. Vzhledem ke kapacitě lůžek jsou akce vhodné spíše pro menší až střední týmy, ale není problém se na ubytování domluvit i v nedalekém spřáteleném hotelu. Můžeme Vám zajistit kompletní program a vyžití, nebo pobyt necháme čistě ve Vaší režii a let balónem z našeho Balónového centra můžete využít jako doplňkovou službu. Louka kolem celého areálu Vám zajistí soukromí a je ideální pro sportovní aktivity a pohybové hry, jako např. petang, míčové hry, pantomima, divadelní improvizace, soutěže v týmech, nebo cokoliv dle Vaší fantazie. Okolní lesy přímo vybízí k výletům a turistice.

JEDNODENNÍ FIREMNÍ AKCE

Pokud přijedete se svým týmem na jeden den bez přespání, je vhodné ho začít společnou hrou a poznáním. Oběd nebo malé občerstvení určitě přijdou vhod. Pro navodění té správné nálady na let doporučujeme prohlídku našeho Muzea historie výroby balónů, kde se dozvíte více o historii rodinného létání a dobových podmínkách, kterým naši předci museli v rámci létání čelit. Prohlídka včetně promítání krátkého tematického filmu zabere cca 60 minut. Na závěr se společně proletíte balónem a poté vše oslavíme.

Druhá varianta je let v podvečerních hodinách, která dává prostor udělat si během dne program vlastní. Nemine Vás ani drobné občerstvení formou chlebíčků, které můžeme zajistit jak před letem, tak po přistání.

LETÍŠ, LETÍM, LETÍME…

V Balónovém centru disponujeme třemi balóny a několika proškolenými piloty, takže všichni Vaši zaměstnanci mohou letět současně, případně je lze rozdělit na skupiny a zkrátit dobu letu ze standardních 60 minut na 30 minut s mezipřistáním. V takovém případě uhradíte jen polovinu ceny za let. Celkem může naráz letět 16 osob. V případě potřeby jsme schopni si zapůjčit větší balon pro větší skupinu lidí. Přesné počty je vždy lepší řešit osobně.

Před samotném vzlétnutím je potřeba balón připravit k letu, což může být pro Vaše zaměstnance parádní podívaná. Veškeré praktické informace o letu najdete v odkazu Lety Vysočinou níže.

Let balonem nad Vysočinou

VÍCEDENNÍ FIREMNÍ AKCE S VEČERNÍM PROGRAMEM

Pokud se k nám chystáte na více dní, je opět možné program upravit na míru Vašim požadavkům. Lety balónem se mohou rozdělit na večerní a ranní a Vaši zaměstnanci si mohou zvolit, jaká varianta jim více vyhovuje – vzhledem k brzkému odletu, někdo nemusí být zrovna ranní ptáče. Opět nabízíme možnost prohlídky zámku včetně návštěvy muzea.

Pro ještě autentičtější zážitek z pobytu na zámku pro Vás můžeme připravit večerní hostinu v zámeckém stylu, kdy Váš tým bude obsluhovat personál v dobových kostýmech. Můžete ochutnat, jak se jedlo v dobách králů a šlechty. 

A protože ke každému teambuildingu patří i dobré pití, můžeme pro Vás domluvit návštěvu místního minipivovaru. Světlá výčepní jedenáctka Samuel, pojmenované po zakladateli zámku Samueli Radešínském, jistě potěší Vaše chuťové buňky a společné připití přispěje k utužení vztahů s Vašimi kolegy.

Další možnosti, které Vám v rámci pobytu na Balónovém zámku můžeme zajistit, je ochutnávka vín, rumu, nebo kvalitních klobás přímo od řezníka.

_PEN9399

VYUŽITÍ ZÁMECKÝCH SÁLŮ

Vzhledem k tomu, že zámek disponuje třemi přednáškovými sály, je vhodné prostor využít nejen na zábavu, ale i na různá školení a semináře pro zaměstnance. Největší zámecký sál má kapacitu cca 50 lidí, menší sál je cca pro 18 lidí a v nejmenší učebně je místo cca pro 12 lidí. Můžeme Vám zajistit veškeré technické vybavení – dataprojektor, mikrofon, reprobedny, dále Vám můžeme zapůjčit flipchart a stoly s židlemi. Lze využít i všechny tři sály naráz.

Sály je možno využít i pro večerní zábavu, kdy se promění na bar, popř. v nich zajistit catering v průběhu celé akce.

UBYTOVÁNÍ

Balónový zámek má ubytovací kapacity 16 lůžek. Váš tým se může ubytovat do dvoulůžkových a třílůžkových pokojů nebo jednoho čtyřlůžkového. Také máme dva rodinné apartmány a pro ty odvážnější se nabízí obytná půda s vlastním sociálním zařízením a dalšími celkem 20 lůžky!

Další možnost je zkombinovat ubytování s hotelem, který se nachází cca 400 m od zámku. Kapacita lůžek v hotelu je celkem 76. 

STRAVOVÁNÍ

Můžeme Vám zajistit kompletní catering, nebo domluvit snídaně jsou formou švédských stolů u nás na zámku, na obědy a večeře lze docházet do nedalekého hotelu nebo je dovezeme na zámek, popř. Vám můžeme zajistit hostinu v zámeckém sálu. Variant je mnoho a mít prázdná břicha u nás rozhodně nebudete.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pří plánování termínu Vašeho teambuildingu je dobré vzít v potaz létací sezónu, která je je od dubna do října. Lze přijet kdykoliv během roku, ale v zimě jsou obecně těžší a nevyzpytatelnější klimatické podmínky pro let, a nemůžeme Vám garantovat let dopředu. Vždy se řídíme podle aktuálního počasí, tudíž potvrzujeme let den předem, co se týká ranních letů, a večerní lety v plánovaný den. Uvědomujeme si komplikace, které tím Vaší firmě mohou vznikat vzhledem k dlouhodobému plánování, proto nabízíme i další varianty vyžití na místě, než se počasí umoudří.

Pro bližší informace nebo dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 734 443 030  nebo e-mailu kubickova@balonovyzamek.cz

Věříme, že teambuilding na Balónovém zámku se pro Vaši firmu stane skvělým zážitkem, který si budete připomínat společnou palubní fotografií na nástěnce v kanceláři, nebo jen příjemnými vzpomínkami na místo, které pozitivně přispělo k utužení Vašich vztahů, a kde jste si užili spoustu zábavy. Těšíme se na Vás!