Pobyt na zámku s letem balónem

Jak vlastně vypadá takový pobyt na zámku spojený s letem balónem

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU S LETEM BALÓNEM

Čistá krása zámku, odpočinek ve stínu stoletých lip, kochání se pohledem do louky, ze které večer a brzy ráno startují balóny, nebo jen trhat květiny a nechat děti běhat v trávě… Zámek Radešín je obklopen klidem, venkovní ohromující prostor nabízí výhled, ohraničené území zajišťuje soukromí a bezpečí. Nebudete chtít odjet!

Jedinečná synergie krajiny Českomoravské vrchoviny, zámeckého života a letu balonem

Vyberte si libovolné tři dny od dubna do konce října, a přijeďte za námi na zámek Radešín. Pro vás nejvhodnější termín pobytu nám dáte vědět prostřednictvím rezervačního systému. Nejpozději jeden den před zahájením pobytu se ozveme ze zámku, zda vládne příhodné počasí pro let. V případě nepříznivé předpovědi společně přesuneme celý zážitek na jiný, příhodnější termín. Vždy se domluvíme.

Když počasí bude přát, domluvíme si pro vás ideální čas příjezdu. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Zamek_z_venku

Ubytování

Obohaťte si zážitek z letu o pobyt v zámeckém stylu. Naše zrekonstruované pokoje jsou umístěny ve střední části zámku. Jsou vybaveny vlastním sociální zařízením i připojením k wifi, dostanete se k nim po původních pohodlných dřevěných schodech ze sedmnáctého století. Z prvního patra máte výhled do korun stromů lemujícím zámecký rybníček. Pokoje nepřekypují zbytečným luxusem, máte ale zaručený autentický prožitek pravé zámecké atmosféry daleko od ruchu města a přetechnizovaného světa. Ostatně pohlédněte sami:

Samotný let balonem

Balón startuje pouze ráno nebo večer. Kdy poletíte balónem právě vy je na vás – domluvíme se ideálně po vašem příjezdu na zámek. Ranní lety jsou všeobecně krásnější, i ty večerní jsou však zakončeny šampaňským a sdílením s pilotem i případným zbytkem posádky.

Doba letu je zpravidla kolem 50 – 60 minut. Pilot má samozřejmě právo předčasně let ukončit v zájmu bezpečnosti letu a pasažérů. Oblečete se sportovně a nezapomeňte fotoaparát!

Součástí zámku je i nově otevřené mini-museum pro fanoušky balonovém létání. A těmi se nejpozději po přistání stoprocentně stanete! Vstup máte v rámci ubytování samozřejmě v ceně pobytu.

Často kladené dotazy

Mohu si pobyt prodloužit?

Samozřejmě můžete přijet i na více dní.

Když obsadíme více pokojů, tak můžeme s kamarády společně?

Na zámku máme 2 – 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden let pojme až 7 osob + 1 pilot. Let můžete mít takto soukromý za tu nejlepší cenu.

Může let balonem využít jen jeden z nás?

Ano, může. Místní atmosféra pohltí téměř každého a nakonec letí všichni. Letenku navíc si můžete zakoupit i během pobytu.

Naše nabídka pobytů na zámku

Nejromantičtější

Pobyt na zámku Romantik

Přijeďte si se svojí polovičkou odpočinout, načerpat novou energii a získat úplně nový pohled na svět: pohled z výšky. Jen vy dva (a pilot).

Pobyt na zámku Romantik

Pobyt na zámku Privat

Přijeďte si se svými přáteli užít společně strávený čas a proletět se balónem od zámku. V koši mimo vás a pilota už nikdo nebude.

Pobyt na zámku Privat

Pobyt na zámku (veřejný let)

Přijeďte pobýt na zámku a proletět se s ostatními pasažéry z louky u nádvoří. Neznáme příjemněji strávený čas.

Pobyt na zámku (veřejný let)