Pobyt na zámku

Ubytování na zámku s letem balónem

Čistá krása zámku, odpočinek ve stínu stoletých lip, kochání se pohledem do louky, ze které večer a brzy ráno startují balóny, nebo jen trhat květiny a nechat děti běhat v trávě… Zámek Radešín je obklopen klidem, venkovní ohromující prostor nabízí výhled, ohraničené území zajišťuje soukromí a bezpečí. Nebudete chtít odjet!

Jedinečná synergie krajiny Českomoravské vrchoviny, zámeckého života a letu balonem

Vyberte si libovolné tři dny od dubna do konce října, a přijeďte za námi na zámek Radešín. Pro vás nejvhodnější termín pobytu nám dáte vědět prostřednictvím rezervačního systému. Nejpozději jeden den před zahájením pobytu se ozveme ze zámku, zda vládne příhodné počasí pro let. V případě nepříznivé předpovědi společně přesuneme celý zážitek na jiný, příhodnější termín. Vždy se domluvíme.

Když počasí bude přát, domluvíme si pro vás ideální čas příjezdu. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Ubytování

Obohaťte si zážitek z letu o pobyt v zámeckém stylu. Naše zrekonstruované pokoje jsou umístěny ve střední části zámku. Jsou vybaveny vlastním sociální zařízením i připojením k wifi, dostanete se k nim po původních pohodlných dřevěných schodech ze sedmnáctého století. Z prvního patra máte výhled do korun stromů lemujícím zámecký rybníček. Pokoje nepřekypují zbytečným luxusem, máte ale zaručený autentický prožitek pravé zámecké atmosféry daleko od ruchu města a přetechnizovaného světa.

Prohlédněte si interiéry pokojů

Samotný let balonem

Balón startuje pouze ráno nebo večer. Kdy poletíte balónem právě vy je na vás – domluvíme se ideálně po vašem příjezdu na zámek. Ranní lety jsou všeobecně krásnější, i ty večerní jsou však zakončeny šampaňským a sdílením s pilotem i případným zbytkem posádky.

Doba letu je zpravidla kolem 50 – 60 minut. Pilot má samozřejmě právo předčasně let ukončit v zájmu bezpečnosti letu a pasažérů. Oblečete se sportovně a nezapomeňte fotoaparát!

Podrobněji o letu balónem
Muzeum balónového létání

Expozice muzea balónového létání

Museum balónového létání

Součástí zámku je i nově otevřené mini-museum pro fanoušky balonovém létání. A těmi se nejpozději po přistání stoprocentně stanete! Vstup máte v rámci ubytování samozřejmě v ceně pobytu.

 

Naše nabídka pobytů s letem balónem:

Víkend romantik

Ubytování na zámku s polopenzí na 2 noci pro 2 osoby a privátní let balónem pro 2 osoby

 • láhev dobrého vína na pokoji a sladké překvapení,
 • romantický let s balónem pro 2 osoby,
 • dárková letenka,
 • doprava zpět na zámek,
 • polopenze,
 • slavnostní ceremoniál se šampaňským

(lze rezervovat i mimo víkendy)

Cena: 20 700 Kč pro 2 osoby

Víkend klasik / 1 a více osob

Ubytování na zámku s polopenzí na 2 noci a společný let balónem

 • let balónem pro 4-5 osob,
 • dárková letenka,
 • doprava zpět na zámek,
 • polopenze,
 • slavnostní ceremoniál se šampaňským

(lze rezervovat i mimo víkendy)

Cena: 7 700 Kč/os.

Při koupi víkendu pro 2 osoby akční cena 15.200 Kč/2 osoby (7.600 Kč/os.)

Možnosti stravování během pobytu

V ceně ubytování je vždy snídaně na zámku formou švédských stolů. Případné speciální požadavky je dobré si předem domluvit před příjezdem na zámek.

V objektu zámku neprovozujme restauraci. Radešín leží v krásném koutu Vysočiny, proto bývají naši návštěvníci přes den na výletě a své chutě uspokojí po cestě. Oběd či večeři mohou však hosté vyřešit i v nedalekém balonovém hotelu. To stejné platí i v případě polopenze – v hotelu už o vás budou vědět a vy si můžete vybírat libovolně z aktuálního jídelního lístku na hotelu.

Často kladené dotazy

Mohu si pobyt prodloužit?

Samozřejmě můžete přijet i na více dní.

Když obsadíme více pokojů, tak můžeme s kamarády společně? 

Na zámku máme 2 – 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden let pojme až 7 osob + 1 pilot. Let můžete mít takto soukromý za tu nejlepší cenu.

Může let balonem využít jen jeden z nás? 

Ano, může. Místní atmosféra pohltí téměř každého a nakonec letí všichni. Letenku navíc si můžete zakoupit i během pobytu.

 

Rezervujete si pobyt telefonicky na čísle +420 734 443 030 nebo online