Firemní akce

Využijte prostory Balónového zámku pro pořádání netradičních firemních akcí "s příběhem".

ZÁŽITKOVÝ TEAMBUILDING NA BALÓNOVÉM ZÁMKU

Co ocení každý zaměstnanec, a na co se těší celý rok, jsou bezpochyby teambuildingové akce. Nezapomenutelné chvíle, zábava a setkání se s kolegy trochu jinak, než je zažíváte každý den v kanceláři. Image, kterou jste si před svými kolegy budovali celé roky, je ta tam. Ale nebojte, není to tragédie, jako spíš šance být si s ostatními ještě blíž.

Zabava 04

STMELENÍ KOLEKTIVU

Spojení firemních akcí s adrenalinovým zážitkem může být ideální nástroj pro stmelení kolektivu díky společnému překonání strachu s podporou těch odvážnějších spolupracovníků. A co víc, u nás na zámku si rozhodně vyčistíte a provětráte hlavu, a to doslova. S balónem se dá snadněji povznést nad běžné mezilidské rozepře, podívat se na problémy z jiné perspektivy a získat nadhled, se kterým půjde práce zaručeně líp od ruky. Let balónem rozhodně není jen romantika pro zamilované.

LETÍŠ, LETÍM, LETÍME

V Balónovém centru disponujeme čtyřmi balóny, takže všichni vaši zaměstnanci mohou letět současně, případně je lze rozdělit na skupiny a zkrátit dobu letu ze standardních 60 minut na 30 minut s mezipřistáním. V takovém případě uhradíte jen polovinu ceny za let. Celkem může naráz letět 20 osob. V případě potřeby jsme schopni si zapůjčit větší balon pro větší skupinu lidí. Přesné počty je vždy lepší řešit osobně.

Před samotným vzlétnutím je potřeba balón připravit k letu, což může být pro vaše zaměstnance parádní podívaná. Veškeré praktické informace o letu najdete v odkazu Lety Vysočinou níže.

MOŽNOSTI VYŽITÍ

U nás na zámku se snažíme vždy vyjít klientům vstříc a splnit každé jejich přání, pokud je to v našich možnostech a silách. Variant pro realizaci vašeho teambuildingu na míru se nabízí několik. Vzhledem ke kapacitě lůžek jsou akce vhodné spíše pro menší až střední týmy, ale není problém se na ubytování domluvit i v nedalekém spřáteleném hotelu. Můžeme vám zajistit kompletní program a vyžití, nebo pobyt necháme čistě ve vaší režii a let balónem z našeho Balónového centra můžete využít jako doplňkovou službu. Louka kolem celého areálu vám zajistí soukromí a je ideální pro sportovní aktivity a pohybové hry, jako např. petang, míčové hry, pantomima, divadelní improvizace, soutěže v týmech, nebo cokoliv dle vaší fantazie. Okolní lesy přímo vybízí k výletům a turistice.

VÍCEDENNÍ FIREMNÍ AKCE S VEČERNÍM PROGRAMEM

Pokud se k nám chystáte na více dní, je opět možné program upravit na míru vašim požadavkům. Lety balónem se mohou rozdělit na večerní a ranní a vaši zaměstnanci si mohou zvolit, jaká varianta jim více vyhovuje – vzhledem k brzkému odletu, někdo nemusí být zrovna ranní ptáče. Opět nabízíme možnost prohlídky zámku včetně návštěvy muzea.

Pro ještě autentičtější zážitek z pobytu na zámku pro vás můžeme připravit večerní hostinu v zámeckém stylu, kdy váš tým bude obsluhovat personál v dobových kostýmech. Můžete ochutnat, jak se jedlo v dobách králů a šlechty. 

A protože ke každému teambuildingu patří i dobré pití, můžeme pro vás domluvit návštěvu místního minipivovaru. Světlá výčepní jedenáctka Samuel, pojmenované po zakladateli zámku Samueli Radešínském, jistě potěší vaše chuťové buňky a společné připití přispěje k utužení vztahů s vašimi kolegy.

Další možnosti, které vám v rámci pobytu na Balónovém zámku můžeme zajistit, je ochutnávka vín, rumu, nebo kvalitních klobás přímo od řezníka.

VYUŽITÍ ZÁMECKÝCH SÁLŮ

Zámek disponuje třemi přednáškovými sály, takže je vhodný i na různá školení a semináře pro zaměstnance. Největší zámecký sál má kapacitu cca 50 lidí, menší sál je cca pro 18 lidí a v nejmenší učebně je místo cca pro 12 lidí. Můžeme vám zajistit veškeré technické vybavení – dataprojektor, mikrofon, reprobedny. Dále vám můžeme zapůjčit flipchart a stoly s židlemi. Lze využít i všechny tři sály naráz.

Sály je možno použít i pro večerní zábavu, kdy se promění na bar, popř. v nich lze zajistit catering v průběhu celé akce.

UBYTOVÁNÍ

Balónový zámek má ubytovací kapacity 16 lůžek. Váš tým se může ubytovat do dvoulůžkových, třílůžkových a jednoho čtyřlůžkového pokoje. Také máme dva rodinné apartmány a pro ty odvážnější se nabízí obytná půda s vlastním sociálním zařízením a dalšími celkem 20 lůžky!

Další možnost je zkombinovat ubytování s hotelem, který se nachází cca 400 m od zámku. Kapacita lůžek v hotelu je celkem 76.

STRAVOVÁNÍ

Můžeme vám zajistit kompletní catering nebo domluvit snídaně formou švédských stolů u nás na zámku. Na obědy a večeře lze docházet do nedalekého hotelu nebo je dovezeme na zámek, popř. vám můžeme zajistit hostinu v zámeckém sálu. Variant je mnoho a mít prázdná břicha u nás rozhodně nebudete.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pří plánování termínu vašeho teambuildingu je dobré vzít v potaz létací sezónu, která je je od dubna do října. Lze přijet kdykoliv během roku, ale v zimě jsou obecně těžší a nevyzpytatelnější klimatické podmínky pro let, a tudíž let nemůžeme garantovat. Vždy se řídíme podle aktuálního počasí, tudíž potvrzujeme let den předem, což se týká ranních letů, a večerní lety v plánovaný den. Uvědomujeme si komplikace, které tím vaší firmě mohou vznikat vzhledem k dlouhodobému plánování, proto nabízíme i další varianty vyžití na místě, než se počasí umoudří.

Jak probíhá vyhlídkový let balónem?

Prozkoumejte, co vlastně let obnáší, třeba se budete méně bát :-)

Proč letět právě s námi?

Na tuto otázku musí umět odpovědět každý provozovatel. Tedy i my...

Kontakt

Pro bližší informace nebo dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 734 443 030  nebo e-mailu kubickova@balonovyzamek.cz. 

Věříme, že teambuilding na Balónovém zámku se pro vaši firmu stane skvělým zážitkem, který si budete připomínat společnou palubní fotografií na nástěnce v kanceláři. Nebo jen příjemnými vzpomínkami na místo, které pozitivně přispělo k utužení vašich vztahů, a kde jste si užili spoustu zábavy. Těšíme se na vás!

Těšíme se na vás!

Monika Kubíčková

Monika Kubíčková

hybatel veškerého dění na zámku
INFO@balonovyzamek.cz +420 734 443 030